REMER DERİ KEMER HAKKINDA1993 yılında kurulan firmamız 17 yıldır deri sektöründe hizmet vermektedir. % 100 hakiki deri kemer üreten firmamız, kendisini her an yenilenerek geleceğe güvenle yol almaktadır.

Remer Deri, Erkek Deri Kemeri İmalatı konusunda ülkemizin iddialı ve tanınan markalarındanbiridir. Erkek Deri Kemer imalatı ve toptan satışı konusunda yurt içi ve yurt dışı pazarında büyükkitlelere hitap etmektedir.

Firmamız, kurulduğu tarihten bu yana, erkek deri kemer çeşitleri ve deri kemer modelleri olaraken geniş koleksiyona sahip firmalarda

n biri olma özelliğini taşımaktadır. Firmamız, moda derikemer ve moda erkek kemeri denildiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olma özelliğinitaşımaktadır.


Remer Deri, bünyesinde Erkek Deri Kemer çeşitlerinden olan; Klasik Erkek Kemeri, Spor Deri Kemeri, Nubuk Kemer, Kot Kemeri, Krokoderi kemer, Aksesuarlı Kemer, Desenli Kemer, DüzKemer, El İşlemeli Kemer, Süet Kemer, Rugan Kemer ve Deri Tokalı Kemerleri üretmekte vesatışını yapmaktadır.

Firmamız, Erkek Deri kemeri üretiminde göstermiş olduğu titizliği ve kalitesinden ödün vermeyençalışma sistemiyle, sektöründe her zaman zirveyi hedeflemiştir.

REMER DERİ ÜRETİM BÖLÜMÜRemer Deri, kurulduğu tarihten bu yana, erkek deri kemer çeşitleri ve deri kemer modelleri olarak en geniş koleksiyona sahip firma olma özelliğini taşımaya devam etmektedir. % 100 hakiki deri kemer üreten firmamız, erkek deri kemeri imalatı konusunda ülkemizin en iddialı ve en tanınan markasıdır.DERİ KEMER KATEGORİLERİ
+90 212 520 81 39
+90 212 519 32 92
info@remerderi.com

Remer Deri Tüm Hakkı Saklıdır © | Remer Deri Bir Hicret Kemer Kuruluşudur